Інформація до новини
 • Просмотров: 0
 • Автор: varder
 • Дата: 22-02-2018, 17:32
22-02-2018, 17:32

We invite pupils and students to join us for the 2018 ESU Ukraine Shakespeare Competition!

Категорія: Information

 

The 2018 English-Speaking Union Ukraine Shakespeare Competition will take place on 1-24 April 2018 at  Central Ukrainian State Pedagogical University.

The Competition is open for 10-11 form school pupils and 1-6 year of studying university students.

ROUNDS OF THE COMPETITION:

Round 1:

 1. Make a video presentation of one sonnet and save it on Youtube. Take the sonnet only on the site.
 2. Download an application formfrom the ESU web-site (http://www.esu-ua.org.ua Heading “Our Projects”, Shakespeare Competition)Fill in the form, indicating the reference to the video presentation on Youtube.
 3. Send the application form with a link on the presentation in Youtube by email to esu.ukraine@yahoo.com. Write your surname as the name of the document.

 

The Deadline for application forms and video presentations is 1 April, 2018.

The results of Round 1 will be announced on 10April 2018 on the ESU site http://www.esu-ua.org.uaand semi-finalists will be invited to take part in the final of the competition.

 

Round 2:

 1. Semi-finalists learn and recite a different sonnet by W. Shakespeare in the final stage of the competition. It will be held on 24April 2018.

 COMPETITION RULES:

 • Each participant must select, memorize and perform one sonnet from Shakespeare's 154 sonnet cycle for Round 1, and a different one for Round 2;
 • The sonnet must be complete (no cutting of lines in the sonnet is allowed);
 • Presentation should be shot indoors, in one place, at one time in sequence;
 • Full length shot, formal style;
 • Students can notwear costumes or use props of any kind (including chairs, jewelry, items of clothing, etc.);
 • Music accompaniment is not allowed.

Presentations, which do not meet the above mentioned requirements, will not be taken into consideration.

Through the Shakespeare Competition students develop communication skills and an appreciation of the power of the English language and literature.

In the English-Speaking Union Ukraine Shakespeare Competition students:

 • Get engaged in an interactive, performance-based study of the English literature.
 • Participate in the close reading of Shakespeare's text through intellectual, physical and vocal engagement.
 • Develop critical thinking and close reading skills.
 • Increase their self-confidence with public-speaking.
 • Discover and explore the beauty of complexity of Shakespeare's poetic language and classic themes.
 • Bring the timeless works of Shakespeare to life and learn to express his words with understanding, feeling and clarity.

To learn more about the Competition and the English-Speaking Union Ukraine, visit www.esu-ua.org.ua  Contact us by email/by mobile phone:

Esu.ukraine@yahoo.com

0509179515 Margaryta Danilko

066 3317911 Nadiya Ivanenko

0672546400 Larysa Yarova  

 

 

Інформація до новини
 • Просмотров: 0
 • Автор: varder
 • Дата: 1-02-2018, 10:02
1-02-2018, 10:02

Долай бар’єри!

Категорія: Information

Комунікація є основою нашого суспільства. Вона дозволяє нам формувати зв'язки, впливати на рішення та мотивувати зміни. Без комунікативних навичок здатність до прогресу в робочому світі та в житті буде майже неможливою. Публічні виступи - одна з найважливіших форм спілкування. Ораторська майстерність здатна допомогти кожному побудувати гарну кар'єру та досягти успіху.

27 січня, 2018 року Американський дім у Києві гостинно прийняв півфіналістів Національного конкурсу ораторського мистецтва, який організувала Спілка англійської мови України разом з Американським домом. Це була неймовірна можливість висловити свої думки, обмінятися ідеями, зустріти цікавих людей та розширити кругозір.

Фінальний захід складався з двох етапів. Спершу 19 чудових молодих людей з усієї країни виступили з готовими виступами на тему «Мистецтво не має кордонів», після чого вони відповідали на запитання аудиторії і суддів. Кожен інтерпретував тему унікальним, незвичайним способом. Якщо чесно, я вражена тим, як кожна людина має своє розуміння та сприйняття світу. Другий етап - фінал: 8 учасників були обрані щоб представити імпровізовані виступи. Ми мали лише 10 хвилин для підготовки та 3 хвилини, щоб поділитися тим, що ми хочемо донести до слухачів. Всі фіналісти успішно справилися з цим завданням. Від деяких виступів затамовувало подих. Після напруженої дискусії судді, нарешті, оголосили, що Карина Ковальчук отримує приз глядацьких симпатій, Ігор Кривий друге місце, а я стаю переможцем конкурсу 2018 року! Я була дуже здивована і не могла повірити,, що моя мрія збувається і я справді представлятиму Україну в Лондоні цього травня.

Незважаючи на суперницький дух змагання, це був приємний та корисний досвід. Під час перерв учасники краще пізнали один одного за чашкою кави. Зустрічати однодумців, різносторонніх особистостей - завжди цікаво. Судді також були дуже привітними та радо надали особисті відгуки учасникам після змагань.

Національний конкурс ораторського мистецтва - це чудовий шанс побудувати впевненість у собі, відкрити для себе мистецтво переконання, надихнутися і подолати власні бар'єри. Близько 90% населення світу бояться виступати перед великою аудиторією, тому нерви на сцені - це цілком нормально. Важко уникнути їх незалежно від того, скільки ви готувались, але найкраща частина участі у  конкурсі -  можливість навчитись висловлювати власні думки незважаючи на страх.

Я хочу подякувати всім членам Спілки англійської мови України за організацію змагань, що змінюють життя; переможцям минулих років за цікаві запитання, які вони ставили конкурсантам; суддям за коментарі та справедливе оцінювання; і, звичайно, учасникам за те, що поділилися своїми переконаннями - я дізналась багато нового з їхніх виступів.

Я щиро рекомендую всім спробувати свої сили в конкурсі наступного року, і ось порада від мене: будьте справжніми, майте сміливість говорити про свої цінності, вірте в себе та долайте барєри!

Анастасія Рогова, переможець конкурсу 2018 року, студентка першого курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту КНЕУ ім. Вадима Гетьмана

 

 

Інформація до новини
 • Просмотров: 0
 • Автор: varder
 • Дата: 30-01-2018, 22:28
30-01-2018, 22:28

Національний конкурс ораторського мистецтва 2018

Категорія: Information

27 січня 2018 року в Американському домі у столиці Києві відбувся півфінал і фінал Всеукраїнського конкурсу ораторського мистецтва, який щорічно проводить Спілка англійської мови України. У конкурсі брали участь учні шкіл та студенти вищих навчальних закладів України віком від 16 до 20 років.Талановиті оратори з багатьох міст України з’їхалися до столиці, щоб продемонструвати свої навички публічного мовлення, показати рівень володіння англійською мовою та позмагатися за головний приз - можливість презентувати нашу країну на Міжнародному конкурсі ораторського мистецтва у Лондоні в травні 2018. 

У півфінал вийшли 19 учасників, серед них представники Львівського національний університету імені Івана Франка, Київського національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Тернопільської класичної гімназії, середньої школи №10 міста Дніпро, середньої школи №6 міста Кропивницький, педагогічного ліцею міста Кропивницький та Центральноукраїнського державного педагогічного університетуімені Володимира Винниченка. 

Загальна тема півфіналу «Art has no borders». За п’ять хвилин учасники мали висловити своє бачення теми, але не повинні були використовувати її як заголовок власної промови. Виступ кожного учасника був емоційним, переконливим та потужним, а розуміння теми – у всіх своєрідним та творчим. Після кожної промови члени команди «Questionteam», судді та слухачі ставили оратору запитання.

 Оцінювало конкурс поважне журі у складі наступних фахівців: Люсії Дюмон, віце- президента Спілки англійської мови Франції, Майкла Хадсона, методиста, вчителя та головного консультанта Дінтенел Ед’юкейшн, вчителя зі США Елізабет Фосет, що зараз працює в Україні за програмою Фулбрайт, Марини Малигіної, регіонального менеджера Пірсон Ед’юкейшн та спеціаліста представництва МОМ із трудової міграції Анастасії Винниченко. 

У фінал пройшло вісім найкращих, які виступили з імпровізаційною промовою. Учасники отримали теми  промов за 10 хвилин до виступу, який тривав 2-3 хвилини. Завдяки технічній підтримці Американського дому всі присутні бачили як готувалися конкурсанти в іншій кімнаті. Звичайно комусь вдалося проявити себе краще, комусь гірше і саме це допомогло визначити переможця. Нею стала студентка першого курсу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Анастасія Рогова з промовою під назвою «Happiness». Почесне друге місце виборов Ігор Кривий, студент Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, а приз «Глядацьких симпатій» отримала Карина Ковальчук, студентка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.  

Конкурс відбувся на високому рівні і залишив по собі незабутні враження. Увесь організаційний процес був злагодженим і чітким, що змушує переконатися у професіоналізмі організаторів змагання - Спілки англійської мови України та працівників Американського дому. Кожен учасник отримав сертифікат про участь в конкурсі. М.І.Данілко, голова Спілки англійської мови України, нагородила переможців призами, вони також отримали сувеніри від віце-президента Спілки англійської мови Франції Люсії Дюмон. 

Хоч змагання й передбачає собою суперництво, багато хто встиг потоваришувати і відкрити себе один для одного. Дуже важливо, що цей конкурс дозволив зібрати під одним дахом багато «світлих голів», які безумовно після подібного випробування стали на щабель вище у своєму інтелектуальному та професійному розвитку. Такі заходи варто проводити і необхідно підтримувати, бо вони розкривають горизонти для молодих талановитих людей. 

 

 

 

 

  

Інформація до новини
 • Просмотров: 0
 • Автор: varder
 • Дата: 29-01-2018, 10:28
29-01-2018, 10:28

Congratulations to the winners of the NPSC

Категорія: Information

1st place - Anastasia Rogova, Kyiv National Economic University named after Vadym Hetman;

 

Runner up - Ihor Kryvyi, Ternopil Volodymyr Hnatiuk National Pedagogical University;

 

Audience choice - Karyna Kovalchuk, Kropyvnytskiy CSPU.

Інформація до новини
 • Просмотров: 0
 • Автор: varder
 • Дата: 17-01-2018, 23:51
17-01-2018, 23:51

Всеукраїнський конкурс-есе англійською мовою 2018

Категорія: Information

Спілка англійської мови  України оголошує Всеукраїнський конкурс з написання есе 2018, що триватиме з 20 січня до 30 березня 2018.

 

До конкурсу запрошуються школярі та студенти віком 16 - 22 роки.

 

Учасник повинен написати англійською мовою есе на тему :

What are the ways of improving my community/neighbourhood?”

 • Explore possible changes in infrastructure, education and culture and how they can affect you.
 • Give examples connected with your current place of living.

Кінцевий термін подання есе - 30 березня 2018 року.

 

Вимоги до есе:

 • Есе має бути написано англійською мовою.
 • За структурою есе має бути особистісне.
 • Есе має бути надруковане з подвійним відступом, шрифт TimesNewRoman, 14 кегль.
 • Обсяг: 500 - 600 слів.
 • Ваше прізвище має бути вказане у правому верхньому кутку кожної сторінки есе.
 • Використання  цитат потребує наведення джерел інформації.
 • Есе має бути креативним, оригінальним і самостійним: ми хочемо почути вашу незалежну думку та власне ставлення до того, про що пишете.
 • У разі плагіату учасник  дискваліфікується та його подальша участь у конкурсах Спілки англійської мови України заборонена.

Для участі в конкурсі учасник має заповнити реєстраційну форму (форму в електронному варіанті можна знайти на сайті:

http://www.esu-ua.org.ua).

 

Есе та заповнену форму необхідно надіслати на email за адресою esu.ukraine@yahoo.com

 

Критерії оцінювання есе:

 • Змістовність, глибоке й всебічне розкриття теми, необхідний ілюстративний матеріал та його влучні цитації.
 • Чіткість формулювання тез, доречність аргументів, грунтовність висновків та узагальнень.
 • Грамотність, влучність використання слова.
 • Послідовність, логічність у  викладенні думок.
 • Структура роботи

Результати конкурсу будуть оголошені  у квітні  2018 року на сайті: http://www.esu-ua.org.ua.

У разі виникнення будь-яких питань, звертайтеся до нас:

 

 • Emailesu.ukraine@yahoo.com
 • Тел.: +380509179515,+380672546400
 • Спілка англійської мови України: аудиторія 706, факультет іноземних мов, Центральноукраїнський державний педагогічний університет, вул. Шевченко, 1, м. Кропивницький, 25006, Україна.
 • Вебсайт: http://www.esu-ua.org.ua

 

 

Інформація до новини
 • Просмотров: 0
 • Автор: varder
 • Дата: 21-12-2017, 07:34
21-12-2017, 07:34

We are delighted to announce the semi-finalists of the National Public Speaking Competition 2018, who will take part in the Final Stage of the Competition on 27 January 2018 in America House, Kyiv.

Категорія: Information

Here are the names (in no particular order):

1.Kamila Kuliyeva Jadihar kyzy

2.Maria Samovarova 

3.Nataliia Mikhailova           

4. Hlib Leheida

5. Darya Kozenets

6. Karyna Kovalchuk            

7. Liliia Paryliak        

8.Ulyana Gnatyshyn

9.Daria Kopiyevska  

10.Daria Puchnina    

11. Iryna Manzholenko         

12.Inna Sydoryshyna           

13.Sofia Rybnikova 

14.Tetiana Besarab   

15. Igor Kryvyi         

16.Olena Dzhus        

17. Veronika Zimon  

18. Sofiya Boyarska  

19. Olena Tian           

20. Kateryna Tebiakina                     

21.Anastasiia Rogova                     

 

 

 

 

Інформація до новини
 • Просмотров: 0
 • Автор: varder
 • Дата: 27-11-2017, 17:28
27-11-2017, 17:28

Семінар “Learning from History: Discrimination”

Категорія: Information

“Історія - це філософіяу прикладах”.

Фукідід

Семінар "LearningfromHistory" допомагає молоді краще зрозуміти, що історія людства знає багато випадків прояву дискримінації і неприйняття «несхожих» людей, що призвело до страшних  трагедій. Основна ідея семінару - показати, які жахливі наслідки може мати ненависть, підґрунтям якої, здебільшого, є звичайна людська упередженість.

Семінар проходив з 13 по 19 листопада 2017 року ум. Освенцим, Польща. Учасники з України, Польщі та Німеччини прибули до Міжнародного центру молоді з бажанням отримати чіткі уявлення про дискримінацію в контексті періоду Другої світової війни та дізнатися як боротися з упередженнями у наш час. Україну представляли студентки факультету іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету В.Будун, Я.Гребенюк, Д. Іващенко, А.Борщенко та Д.Солодєй, які вибороли це право на відбірковому конкурсі.

Перші дні семінару були присвячені дослідженню проблем дискримінації в історичній перспективі. Учасники більше дізналися про державну політику Третього рейху щодо дискримінації певних верст населення та розпалювання ненависті між народами. Студенти відвідали місця пам’яті Аушвіц І та Аушвіц II– Біркенау, де на власні очі побачили жахливі умови утримання ув'язнених, пересвідчилися в тому, як неймовірно важко їм доводилося працювати, побачили приміщення, де проводилися медичні експерименти, газові камери та крематорії, де знищували мільйони людей через їх національність.

Під час семінару обговорювалися також питання дискримінації за ознакою раси, релігії, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації в сучасній перспективі. Головними причинами негативного упередженого ставлення  є стереотипи, необізнаність, свідоме неприйняття ідей та життєвих переконань людей з іншим світоглядом. Перший крок у боротьбі з дискримінацією - визнання того факту, що ви дійсно маєте упередження щодо певної групи людей, з усвідомленням існування проблеми боротися з нею стає легше.

Найбільш цікавим завданням семінару було створення соціальних плакатів, які мали за мету привернути увагу до проблем дискримінації сьогодні, показати, що «інший» не значить «гірший». Завдяки креативному дизайнеру Еві Натканець всі наші ідеї були втілені в життя.

Координатори проекту Наталія Ткаченко, Маргарита Данілко та Анна Хартфієл зробили цей семінар дійсно цікавим та повчальним. Кожен учасник поглибив знання про те, як протидіяти пропаганді дискримінації та ксенофобії, розвинув навички міжкультурної комунікації  через дискусії та спільну роботу в групах, взяв для себе «інструмент», який допоможе поступово зруйнувати високу стіну дискримінації, що досі існує в сучасному світі.Історія - прекрасний вчитель, але допоки люди не робитимуть правильних висновків, її уроки будуть нескінченними.

 

Студенти факультету іноземних мов В.Будун, Я.Гребенюк, Д. Іващенко, А.Борщенко, Д.Солодєй.

 

 

 

 

Інформація до новини
 • Просмотров: 0
 • Автор: varder
 • Дата: 9-10-2017, 16:31
9-10-2017, 16:31

The English-Speaking Union International Council Meeting 2017.

Категорія: Information

This year the English-Speaking Union International Council Meeting was held from September, 27 till October, 1 in Lisbon, Portugal. Delegates and guests all over the globe gathered to exchange views on important issues of the ESU work and its sustainable development. Margaryta Danilko and Nadiya Ivanenko, associate professors of the Faculty of Foreign Languages in Central Ukraine Vynnychenko State Pedagogical University, represented Ukraine at the ESU Forum. The delegates listened to the report from the Director General Jane Easton and then focused on educational agenda. Having overviewed the presentations from Carol Losos (ESU US) and Duncan Partridge (ESU UK), they explored the place of English and Oracy in member countries at  group sessions.

The ICM Chairman, Dr Paul Beresford-Hill, gave a presentation on the United Nations and the English-Speaking Union. In his speech he highlighted the ESU educational agenda and the framework of the UN Global Goals. Lucia Dumont from the ESU France completed her two years as President of the International Council this autumn, and her hard work and achievements have been highly appreciated by the ESUs worldwide. Margaryta Danilko, Chairman of the ESU Ukraine, was elected as a new President of the International Council for the next two years. The election of a Ukrainian as the IC President is not only a recognition of the ESU Ukraine work but also a great tribute to Ukraine and its people.

Her Britannic Majesty’s Ambassador to the Portuguese Republic Mrs Kirsty Isobel Hayes hosted a reception for the ESU ICM delegates and guests at her residence in Lisbon.The ESU members also enjoyed a guided tour of the Portuguese Parliament Building with an ESU member who is an MP, they visited the archaeological sites within the ruins of St George’s Castle and the Cathedral of Lisbon.

 

 

The next English-Speaking Union International Council Meeting will be held in London in May 2018. There will be an international gathering – the ICM and the International Public Speaking Competition- devoted to the Centenary of the English-Speaking Union in 2018.

 

Інформація до новини
 • Просмотров: 0
 • Автор: varder
 • Дата: 26-09-2017, 20:12
26-09-2017, 20:12

If you can dream it, you can do it

Категорія: Information

On the 18th September 2017 the third year student of the Faculty of Foreign Languages Karyna Kovalchuk told about her experience of the program Work&Travel.

She has visited the United States during the summer vacation with the aim to work and improve her English skills. Myrtle Beach in South Carolina is one of the most popular attractions for the tourists.  The small hotel “Jonathan Harbour” has become her working place and accommodation for the following three months.

Of course, it wasn’t easy to do hard job of a housekeeper every day, but the picturesque atmosphere of the nearby ocean and friendly stuff helped Karyna to deal with all the hardships of living far away from homeland and family. 

It was very interesting to listen to the stories about visiting the baseball game for which America is so well-known, about the small tradition of going to the cinema every Tuesday and tasting different types of ice-cream, visiting a tribute concert dedicated to Michael Jackson and many other fascinating staff.

We have heard about America which is so far away from us, the country we’ve read about a lot. Surely, friendship and unforgettable memories are the essential part of this experience. Hospitable atmosphere, amazing and world-known architecture, legendary sights and places - all these things help to settle in a foreign country and enjoy time there.

Work&Travel is a great opportunity for the students to explore other countries, improve their language skills and spend summer profitably.And Karyna’s impressions have proved us that everything is possible: you just have to take some pains to make it true.

Natalia Mykhailova

3 year student

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація до новини
 • Просмотров: 0
 • Автор: varder
 • Дата: 19-09-2017, 19:45
19-09-2017, 19:45

Категорія: Information

Спілка Англійської Мови та Американський Дім в Україні оголошують  про початок Всеукраїнського конкурсу з ораторського мистецтва. Конкурс триватиме з 1 жовтня 2017 по 27січня 2018. Конкурс проводиться англійською мовою.

У конкурсі можуть брати участь учні шкіл та студенти вищих навчальних закладів віком від 16 до 20 років. Учасники повинні бути громадянами України та мати закордонний паспорт чи проїзний документ .

Переможець національного конкурсу з ораторського мистецтва представлятиме Україну на Міжнародному конкурсі з ораторського мистецтва в Лондоні в травні 2018.

Для участі в конкурсі учасники повинні:

1.Зробити відео презентацію(англійською мовою) за темою The best way to predict the future is to invent it”.

2.Зберегтивідео презентацію на сайті Youtube

3.Надіслати заповнену анкету (українською та англійською мовами) та  посилання на відео презентацію , що збережена на сайті Youtube,до 30 листопада 2017 року на електронну адресу:esu.ukraine@yahoo.com

Анкета розміщена на сайтіhttp://www.esu-ua.org.ua (рубрика «Наші проекти», Національний конкурс з ораторського мистецтва)

Вимоги до відео презентації:

 • Зйомка в повний зріст, офіційно-діловий стиль
 • Запис в приміщенні, одним кадром, в режимі реального часу
 • Відео ролик має тривати 3 хвилини
 • Не дозволяється використання анімації, фотокарток, музичного супроводу, монтажу
 • Учасники мають висловити своє бачення теми, але не повинні використовувати тему як заголовок промови

Відео презентації,що не відповідають вищезазначеним критеріям не будуть розглядатися

Результати 1-го етапу будуть оголошені 20 грудня 2017 на сайті http://www.esu-ua.org.ua

Півфіналістів запросять до участі у фінальному турі, що відбудеться 27 січня 2018 в  Американському Домі, м.Київ.

 

Фінальний етап

1.Підготовлена промова.

Тема промови - Art has no borders”.

 

Вимоги до підготовленої промови :

 • Учасники мають висловити своє бачення теми, але не повинні використовувати тему як заголовок промови
 • Особливо вітаються оригінальність та гумор
 • Бажано уникати гострополітичних тем
 • Промова триває 5 хвилин. Судді можуть зупинити учасника, який говорить більше зазначеного часу. Бали будуть відніматися, якщо промова триватиме менш ніж 45 секунд чи більше 5-ти хвилин
 • Після кожної промови судді та слухачі ставлять запитання промовцю

 

2. Промова без підготовки

 

Вимоги до промови :

 • Учасники отримають теми  промов за 10 хвилин до виступу.
 • Учасники мають висловити своє бачення теми, але не повинні використовувати тему як заголовок промови
 • Особливо вітаються оригінальність та гумор
 • Бажано уникати гострополітичних тем
 • Промова триває 3 хвилини

 

 

Контактні дані Спілки англійської мови в Україні:

esu.ukraine@yahoo.com

+380509179515, +380672546400, +380663317911

 

 

Назад Вперед