ESU Ukraine » Information » Міжнародний конкурс з ораторського мистецтва 2014
Information of news
  • Views: 0
  • Author: varder
  • Date: 26-05-2014, 17:34
26-05-2014, 17:34

Міжнародний конкурс з ораторського мистецтва 2014

Category: Information

Щойно з Англії повернулися засновники Спілки англійської мови України Маргарита Данілко та Надія Іваненко. В Лондоні відбулися перемовини з ключовими особами Міжнародної спілки англійської мови щодо офіційної ратифікації САМ  України. За це  в Італії вже у вересні цього року голосуватимуть голови спілок з майже 80 країн світу. 

На Міжнародному конкурсі з ораторського мистецтва 12-17 травня 2014 року Україну представляв переможець національного конкурсу Владислав Данилейко, студент факультету правничих наук Національного університету Києво-Могилянська академіяЦього року брали участь представники з 50 країн світу і всі вони цікавилися перебігом подій в Україні. На вихідні Владислава запросила до себе в гості родина Уайнрайтів з Оксфордської гілки Спілки англійської мови, показала видатні місця міста та коледжі Оксфордського університету.

Для керівників спілок з усіх країн світу провели семінари та тренінги з врученням сертифікатів. Окремо відбулося  засідання представників Спілки України з генеральним директором, президентом та представниками ради міжнародної спілки для обговорення поточних робочих питань та прийняття ключового рішення щодо офіційної ратифікації Спілки України  у вересні 2014 року в Генуї, Італія. 

Dear visitor, you went to website as unregistered user.
We encourage you to Register or Login to website under your name.